Skip links

درباره فکور

درباره ما

فکور یک شرکت فعال در زمینه توسعه و پشتیبانی تکنولوژی های لبه در حوزه تلکام و IT است. فکور از سال 1370 شروع به فعالیت کرد و پس از سه دهه فعالیت های مستمر در صنایع مختلف با محوریت کامپیوتر و نرم افزار، اکنون قریب به 10 سال است که بصورت تخصصی در زمینه راهکارهای مربوط به مدیریت شبکه های موبایل و ثابت مخابراتی در حال تحقیق، توسعه و پیاده سازی محصولات می باشد.

فکور یک شرکت دانش بنیان است که با تکیه بر سرمایه های انسانی خود، که عمدتا فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران و جهان در رده های دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی می باشند، در تلاش است تا محصولات خود را با تکیه بر آخرین تکنولوژی ها و ترندهای بازار تلکام توسعه دهد.

علاوه بر حوزه تلکام، فکور در صنایع دیگر از جمله نفت و گاز، انرژی، فین-تک و راهکارهای دولت الکترونیک فعال است و پروژه های ارزنده ای در این عرصه ها به ثمر رسانده است.

با توجه به شکاف موجود میان عرضه و تقاضای نیروی انسانی متخصص در حوزه توسعه نرم افزار در ایران، فکور در تلاش است تا با ایجاد یک آکادمی تخصصی در حوزه علوم کامپیوتر و نرم افزار با رویکرد بوت-کمپ، متخصصانی با مهارت و تجربه کاری در حوزه های برنامه نویسی Backend، Frontend، هوش مصنوعی، داده، تجربه کاربر و رابط کاربری تربیت کرده و نسبت به تامین نیازهای بازار اقدام نماید. دوره های با کیفیت و ارزیابی های موشکافانه این آکادمی سبب شده است تا فارغ التحصیلان آن از با کیفیت ترین نیروهای انسانی سازمان های مختلف محسوب شوند.

ماموریت ما در فکور

ارائه خدمات فنی تکنولوژیک در کلاس جهانی و با تمرکز بر توسعه پایدار اقتصادی، اجتماعی و حفاظت از محیط زیست.

اهداف ما در فکور

ما با انسان های اطرافمان تعریف می شویم، چه در قامت مشتریان ارزشمند ما، چه بعنوان همکاران مان در مجموعه فکور. بنابراین، تمام تمرکز ما  برتوسعۀ پایدار مهارت ها و تجربیات سرمایه های اجتماعی فکور با هدف شناسایی و پاسخ به مشکلات و نیازهای مشتریانمان و ایجاد رضایت حداکثری در آنها می باشد.